Home

Γιατρός Περπατήστε ανθρώπινο δυναμικό ποδόσφαιρο λάθος καθυστερήσεις Μάγγανο Χωριστά χάπι

Εθνικός Σκουλικάδου - Πάμισος 2-1 "Ήττα στις καθυστερήσεις για τον Πάμισο"  (Ρεπορτάζ του ioniansports) SportsPlus.gr
Εθνικός Σκουλικάδου - Πάμισος 2-1 "Ήττα στις καθυστερήσεις για τον Πάμισο" (Ρεπορτάζ του ioniansports) SportsPlus.gr

Λυτρώθηκε στις καθυστερήσεις η ΑΕΚ, 1-0 τον Ατρόμητο

Υποβιβάστηκε στις καθυστερήσεις η Χέρτα (1-1) – Σώθηκε η Χοφενχάιμ (4-2) |  in.gr
Υποβιβάστηκε στις καθυστερήσεις η Χέρτα (1-1) – Σώθηκε η Χοφενχάιμ (4-2) | in.gr

Βρείτε το λάθος: 5 λεπτά καθυστερήσεις στην Τούμπα, 2-2 ο ΠΑΟΚ στο 97'! -  Ποδόσφαιρο - gavros.gr
Βρείτε το λάθος: 5 λεπτά καθυστερήσεις στην Τούμπα, 2-2 ο ΠΑΟΚ στο 97'! - Ποδόσφαιρο - gavros.gr

Όταν ο Μοχαμαντί είχε γίνει viral με ένα πλάγιο στο Μουντιάλ 2018 -  Newsbeast
Όταν ο Μοχαμαντί είχε γίνει viral με ένα πλάγιο στο Μουντιάλ 2018 - Newsbeast

Το λάθος του Ντε Χέα στις καθυστερήσεις για το 2-2 με την Άστον Βίλα (vid)  : england365.gr
Το λάθος του Ντε Χέα στις καθυστερήσεις για το 2-2 με την Άστον Βίλα (vid) : england365.gr

Μουντιάλ 2022: Ο Κολίνα παραδέχθηκε ότι ήταν λάθος απόφαση το πέναλτι που  δόθηκε στην Πορτογαλία εις βάρος της Ουρουγουάης
Μουντιάλ 2022: Ο Κολίνα παραδέχθηκε ότι ήταν λάθος απόφαση το πέναλτι που δόθηκε στην Πορτογαλία εις βάρος της Ουρουγουάης

Σε ένα συγκλονιστικό αγώνα ο Παναθηναϊκός επικράτησε με 3-2 του Ηρακλή

Το λάθος ήταν η μη αποβολή Αποστολάκη, που γι' αυτό έγινε αλλαγή» | Sportime

Το ντέρμπι μέσα από τα χέρια του έχασε ο Ολυμπιακός στις καθυστερήσεις | Η  Εφημερίδα των Συντακτών
Το ντέρμπι μέσα από τα χέρια του έχασε ο Ολυμπιακός στις καθυστερήσεις | Η Εφημερίδα των Συντακτών

H FIFA παραδέχτηκε λάθος στο πέναλτι της Πορτογαλίας απέναντι στην  Ουρουγουάη» | Goal News Cy
H FIFA παραδέχτηκε λάθος στο πέναλτι της Πορτογαλίας απέναντι στην Ουρουγουάη» | Goal News Cy

Ισόπαλο το ντέρμπι στον αιωνίων στη Λεωφόρο – Ακυρώθηκαν δύο γκολ του  Παναθηναϊκού – Ισοφάρισε στις καθυστερήσεις με πέναλτι
Ισόπαλο το ντέρμπι στον αιωνίων στη Λεωφόρο – Ακυρώθηκαν δύο γκολ του Παναθηναϊκού – Ισοφάρισε στις καθυστερήσεις με πέναλτι

Στραπάτσο» στη Σουηδία για τον ΑΠΟΕΛ και ψάχνει... θαύμα στο ΓΣΠ (ΒΙΝΤΕΟ) |  AlphaNews.Live
Στραπάτσο» στη Σουηδία για τον ΑΠΟΕΛ και ψάχνει... θαύμα στο ΓΣΠ (ΒΙΝΤΕΟ) | AlphaNews.Live

Σλάβια Πράγας-Παναθηναϊκός: Λύγισε από νεύρα και λάθη στις καθυστερήσεις  μετά την αποβολή-σκάνδαλο - Onsports.gr
Σλάβια Πράγας-Παναθηναϊκός: Λύγισε από νεύρα και λάθη στις καθυστερήσεις μετά την αποβολή-σκάνδαλο - Onsports.gr

Μακάμπι Χάιφα - Ολυμπιακός 1-1: «Πληγώθηκε» στις καθυστερήσεις - ΒΙΝΤΕΟ

10 τρόποι με τους οποίους οι παίκτες κάνουν καθυστερήσεις!

Έλεγχος Διαιτησίας: Τα λάθος που είδαν πολλοί και κατάλαβαν λίγοι στο ΠΑΟΚ  – ΑΕΚ! (highlights)
Έλεγχος Διαιτησίας: Τα λάθος που είδαν πολλοί και κατάλαβαν λίγοι στο ΠΑΟΚ – ΑΕΚ! (highlights)

Το πρωτάθλημα στα χέρια του | Panathinaikos24.gr

Ολυμπιακός: Για όλα υπάρχει εξήγηση - Fosonline

Portnet - Λάθος καθυστερήσεις

Η Μαφία του ποδοσφαίρου «εκτέλεσε» τον Ολυμπιακό μέσα στο Καραϊσκάκη! -  Ποδόσφαιρο - gavros.gr
Η Μαφία του ποδοσφαίρου «εκτέλεσε» τον Ολυμπιακό μέσα στο Καραϊσκάκη! - Ποδόσφαιρο - gavros.gr

Ήττα από (λάθος) πέναλτι και γκολ στις καθυστερήσεις | Sportime

Γιουνγκ Μπόις: Τραγικό λάθος του Λίνγκαρντ και γκολ - Ποδόσφαιρο -  Champions League | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Γιουνγκ Μπόις: Τραγικό λάθος του Λίνγκαρντ και γκολ - Ποδόσφαιρο - Champions League | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-1 - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League -  Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός 1-1 - Ποδόσφαιρο - Stoiximan Super League - Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

ΑΕΚ – Ολυμπιακός 3-0: Δώρα, εγκλήματα και δοκάρια - ΤΑ ΝΕΑ

Παναθηναϊκός: Τα λάθη Γιοβάνοβιτς και Βαγιαννίδη και το… χάος μετά τον  Μπερνάρ
Παναθηναϊκός: Τα λάθη Γιοβάνοβιτς και Βαγιαννίδη και το… χάος μετά τον Μπερνάρ